Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie, w ostatnich miesiącach podjęło decyzję o redukcji kosztów, między innymi ograniczając częstotliwość odbioru dla niektórych frakcji, a także ograniczając liczbę etatów.
Mimo zmniejszenia częstotliwości nadal odbieramy taką samą ilość odpadów i nadal działamy zgodnie z regulaminem uchwalonym w 2020 roku, mówiącym między innymi o częstotliwości odbioru odpadów od mieszkańców - podkreśla Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie. - Sytuacja ekonomiczna dla wielu przedsiębiorców w naszej Gminie też jest bardzo trudna, codziennie dowiadujemy się o kolejnych podwyżkach, a przewidywana inflacja nie pozostawia złudzeń, wszystkie koszty niezmiennie rosną.
Również nie jest to dla nas komfortowa sytuacja. Naszym celem jest utrzymanie niezmienionego standardu świadczenia usług dla mieszkańców Gminy Wołów - czytamy w informacji miejskiej spółki.
Reklama


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze