Reklama

Znów uciążliwy smród w Brzegu Dolnym

19/11/2020 15:26

Od kilku dni mieszkańcy Brzegu Dolnego i okolic skarżą się na brzydki zapach. „Jestem mieszkańcem tego miasta od 2 lat. Niejednokrotnie doświadczyłem tego smrodu, jednak natężenie w ostatnich dniach bardzo się nasiliło. W swoim życiu spotkałem parę osób, które wyprowadziły się z Brzegu Dolnego i w luźnych rozmowach pojawiała się kwestia skąd te przenosiny. W każdym przypadku padało stwierdzenie w stylu: - Przestań, tam śmierdzi non stop” - pisze do Redakcji Kuriera Gmin.

Cały artykuł w najnowszym wydaniu "Kuriera Gmin".

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU PO WYDANIE ELEKTRONICZNE GAZETY

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości