Od kilku dni mieszkańcy Brzegu Dolnego i okolic skarżą się na brzydki zapach. „Jestem mieszkańcem tego miasta od 2 lat. Niejednokrotnie doświadczyłem tego smrodu, jednak natężenie w ostatnich dniach bardzo się nasiliło. W swoim życiu spotkałem parę osób, które wyprowadziły się z Brzegu Dolnego i w luźnych rozmowach pojawiała się kwestia skąd te przenosiny. W każdym przypadku padało stwierdzenie w stylu: - Przestań, tam śmierdzi non stop” - pisze do Redakcji Kuriera Gmin.
Komentarze