Wróć do artykułu

Zdjęcia Pożegnanie maturzystów! - fotorelacja

27/04/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Edukacja i szkoły Dolny Śląsk

Na uroczystościach w LO w Brzegu Dolnym i Wołowie pożegnano absolwentów. Nagrodzono m.in. Srebrnym Ossolińczykiem i za działalność szkolną. Maturzyści otrzymali świadectwa, a uczniowie klas trzecich przygotowali część artystyczną. Szkoły życzyły mądrości, odwagi i radości. ZSS w Wołowie przekazał sztandar, wręczono nagrody i statuetki. Były też występy i podziękowania. Uroczystość upamiętniono zdjęciami.

Ireneusz Fura, Rudno, Dni Brzegu Dolnego Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości