Wróć do artykułu

Zdjęcia Wielkie otwarcie basenu miejskiego w Wołowie – start sezonu już dziś! - fotorelacja

18/06/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Pływanie Dolny Śląsk

Już dziś rozpoczęło się wielkie otwarcie basenu miejskiego w Wołowie przy ul. Panieńskiej, rozpoczynając sezon letni w wodnej atmosferze. Nowy administrator, Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Wołów, obiecuje lepszą organizację, czystość i dodatkowe atrakcje. Mieszkańcy mogą cieszyć się nowymi żaglami zacieniającymi, strefą relaksu, barem z jedzeniem na ciepło oraz torsem przeszkód w wodzie. Teraz czas zanurzyć się i cieszyć letnim wypoczynkiem! #basen #otwarcie #Wołów #sezonletni

Basen Miejski w Wołowie Wołów - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości