16/10/2024 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca przygodę z projektem Dolny Śląsk moimi oczami. Wycieczka do Wrocławia, wizyta w Kolejkowie, spacer po Rynku, obiad w restauracji Spiż - wszystko uchwycone na zdjęciach. Warsztaty malarskie, koncert w Żerkowie - pełne artystycznych emocji i kulturalnych doznań. Odkryj piękno Dolnego Śląska razem z nami!