Wróć do artykułu

Zdjęcia Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w Wińsku – wzruszające pożegnanie i piękny polonez - fotorelacja

27/06/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Edukacja i szkoły Dolny Śląsk

Galeria zdjęć z uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego w Gminie Wińsko, gdzie wójt Jolanta Krysowata-Zielnica oraz przewodnicząca Rady Gminy Regina Hukiewicz dziękowali uczniom, nauczycielom i rodzicom. Niezapomnianym momentem był tradycyjny polonez oraz emocjonalne pożegnanie ósmoklasistów z murem szkoły. Uczestnicy okazali wdzięczność i sentyment w gestach, uściskach i uśmiechach.

Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim Wińsko - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości