27/06/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z dzisiejszego Festiwalu Zero Waste na ul. Wodnej! O 14:00 rozpoczęły się warsztaty, strefa wymiany i animacje dla dzieci. Można było też spróbować kosmetyków naturalnych i wziąć udział w konkursie. Wieczorem odbył się koncert i ekologiczna dyskoteka. Cały dzień można było skosztować naturalnych smaków i pysznych lodów. Przypominamy, że warto zabrać własne kubki, torby i pojemniki, aby wspólnie wprowadzić realną zmianę w stylu życia. Wstęp był wolny, dziękujemy wszystkim za udział!