Reklama

11 listopada w dolnobrzeskich parafiach - wideo

11/11/2018 19:51
Wideo z obchodów Święta Niepodległości w dwóch dolnobrzeskich parafiach. Na pierwszym koncert z okazji 11 listopada w Kościele pw. NMP Królowej Polski, drugi zaś z Parafii Chrystusa Króla. [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541959568.mp4"][/video] [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541959619.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości