Wideo z obchodów Święta Niepodległości w dwóch dolnobrzeskich parafiach. Na pierwszym koncert z okazji 11 listopada w Kościele pw. NMP Królowej Polski, drugi zaś z Parafii Chrystusa Króla.
[video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541959568.mp4"][/video]
[video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541959619.mp4"][/video]
Komentarze