Reklama

32-latek zatrzymany. Miał przy sobie amfetaminę

28/07/2020 11:15

Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego, przy którym ujawniono środki odurzające.

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym podczas pełnionej służby podjęli czynności wobec 32-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. - W toku czynności funkcjonariusze ujawnili, że mężczyzna posiadał przy sobie trzy woreczki strunowe z zawartością białego proszku - mówi Marzena Pawlik z wołowskiej policji. - Mężczyzna w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Po badaniu substancji narkotestem okazało się, że jest to amfetamina w ilości odpowiadającej ponad 20 porcjom. Substancje zabezpieczono, a 32-latek usłyszał zarzuty. Młody mieszkaniec powiatu wołowskiego odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości