Wczoraj (tj. 10 kwietnia 2019 roku) strażacy podjęli akcję w bloku przy ul. Młodzieżowej. W jednym z mieszkań włączył się alarm czujki wykrywającej czad. Na miejscu straż pożarna Eksplozymetrem zbadała zagrożenie wybuchowe i stężenie gazów. Na szczęście alarm okazał się być fałszywy. Wszyscy mieszkańcy bloku mogli bezpiecznie powrócić do domów. Zobacz wideo: [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554905197.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554905203.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554905198.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554905382.mp4"][/video]
Komentarze