ich wakacyjny kalendarz przepełniony jest co raz to bardziej pomysłowymi wydarzeniami.
Ostatnio "Lubią-żanki" odwiedziły Centrum Uważności i Edukacji "Połączeni z Naturą".

W Tarchalickim ogrodzie zmysłów grupa uczestniczyła w warsztatach z aromaterapii i cyjanoterapii. Warsztaty rozpoczęły się od krótkiego wprowadzenia teoretycznego, podczas którego uczestniczki o podstawach cyjanoterapii i aromaterapii oraz jej korzystnym wpływie na zdrowie psychiczne i fizyczne. Następnie przyszedł czas na praktyczne ćwiczenia, które odbyły się w specjalnie przygotowanej sali, gdzie przeprowadzono sesje aromaterapeutyczną z wykorzystaniem olejków eterycznych. Był to bardzo dobry czas, a "Lubią-żanki" wróciły do domów odprężone i naładowane dobrą energią.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze