Strażacy z OSP w Brzegu Dolnym informują o swoich działaniach.
- 18 września nasza jednostka OSP została zadysponowana do patrolowania Odry na odcinku Prawików-Ścinawa - informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegu Dolnym. Tego samego dnia jednostka została zadysponowana do pożaru ścierniska w Starym Dworze, a kobieca drużyna pożarnicza uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez naczelnika naszej jednostki. - Podczas tego spotkania omawiali szczegółowo wyposażenie samochodu pożarniczego oraz parametry techniczne wszystkich urządzeń znajdujących się na naszym wozie bojowym - informuje OSP.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze