Reklama

Amelia Rogalewicz została brązową medalistką Mistrzostw Polski!

15/11/2024 13:57

Amelia Rogalewicz, reprezentantka sekcji zapaśniczej MKS Rokita Brzeg Dolny, zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Polski młodziczek w zapasach kobiet, które odbyły się w dniach 9-10 listopada w Stróży.

Młoda zawodniczka rywalizowała w kategorii wagowej do 50 kg, gdzie zaprezentowała się znakomicie, pokonując wymagające przeciwniczki i sięgając po miejsce na podium. Jej sukces jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania oraz wsparcia, jakie otrzymuje w ramach sekcji zapaśniczej MKS Rokita.

To nie tylko ważne osiągnięcie dla samej Amelii, ale również dla całego klubu i Brzegu Dolnego, który może być dumny z tak utalentowanej zawodniczki. Gratulujemy Amelii Rogalewicz tego sukcesu i życzymy kolejnych udanych występów na arenach sportowych w Polsce i za granicą!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/11/2024 14:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości