Reklama

Brzeg Dolny odnawia oznakowanie poziome na drogach

26/08/2025 08:45

W poniedziałek wieczorem gmina Brzeg Dolny poinformowała o rozpoczęciu prac związanych z odnową oznakowania poziomego na drogach.

Na pierwszym etapie odświeżane są przejścia dla pieszych. W kolejnych dniach ekipy zajmą się malowaniem linii segregacyjnych, krawędziowych oraz pozostałych znaków poziomych. Prace prowadzone są w technologii cienkowarstwowej z dodatkiem szklanej mikrokulki, co zwiększa widoczność oznakowania po zmroku.

Roboty odbywają się popołudniami i wieczorami, a ich zakończenie zaplanowano na połowę września. Urzędnicy apelują do kierowców o ostrożność i cierpliwość w czasie prowadzonych prac.

Reklama

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/08/2025 08:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości