W poniedziałek wieczorem gmina Brzeg Dolny poinformowała o rozpoczęciu prac związanych z odnową oznakowania poziomego na drogach.
Na pierwszym etapie odświeżane są przejścia dla pieszych. W kolejnych dniach ekipy zajmą się malowaniem linii segregacyjnych, krawędziowych oraz pozostałych znaków poziomych. Prace prowadzone są w technologii cienkowarstwowej z dodatkiem szklanej mikrokulki, co zwiększa widoczność oznakowania po zmroku.
Roboty odbywają się popołudniami i wieczorami, a ich zakończenie zaplanowano na połowę września. Urzędnicy apelują do kierowców o ostrożność i cierpliwość w czasie prowadzonych prac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze