Odpady o dużych gabarytach wciąż są problemem Brzegu Dolnego. Czy to niedostosowanie się mieszkańców do harmonogramu wywozu czy zbyt mała jego częstotliwość? Jak sądzicie? [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554384054.mp4"][/video]
Komentarze