Brzeg Dolny oddał Mauzoleum Von Hoymów za darmo, i nie może tego odzyskać. Niemiecki inwestor też nie interesuje się zabytkiem. A co Wy sądzicie na ten temat? Jak powinny zachować się władze Brzegu Dolnego? [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/02/video-1550835750-1.mp4"][/video]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze