Reklama

Czy to śmieci porzucone przez działkowców?

21/05/2023 11:53

Skandal! Czytelniczka alarmuje nas i pyta: kto wyrzuca te śmieci?

To obrazki z Brzegu Dolnego. - Śmieci prawdopodobnie wyrzucają działkowcy z osiedla Fabrycznego przy obwodnicy - mówi nasza Czytelniczka. - Wcześniej zostawiali je przy bramie wjazdowej. Teraz, gdy zamknięta, brudzą w innym miejscu -ubolewa.

Przypomnijmy, że po nowelizacji ustawy służby mają prawo karać osoby, które zaśmiecają miejsca publiczne, grzywną nie niższą niż 500 zł. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości