Skandal! Czytelniczka alarmuje nas i pyta: kto wyrzuca te śmieci?
To obrazki z Brzegu Dolnego. - Śmieci prawdopodobnie wyrzucają działkowcy z osiedla Fabrycznego przy obwodnicy - mówi nasza Czytelniczka. - Wcześniej zostawiali je przy bramie wjazdowej. Teraz, gdy zamknięta, brudzą w innym miejscu -ubolewa.
Przypomnijmy, że po nowelizacji ustawy służby mają prawo karać osoby, które zaśmiecają miejsca publiczne, grzywną nie niższą niż 500 zł.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze