Ośrodek Wypoczynkowy Wały zapewnia, że sytuacja jest kontrolowana, a kąpiący się bezpieczni.
- Nasze Kąpielisko w Wałach nie korzysta z ujęcia wody z Odry i jest od niej całkowicie izolowane. Woda pochodzi z ujęcia z rzeki Jodłówka i jest całkowicie bezpieczna, co potwierdzają najświeższe badania Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wołowie - informuje Ośrodek Wypoczynkowy Wały.
Dotarły do nas sygnały, że w związku z apelem Polskiego Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wystosowanego do mieszkańców nadodrzańskich miejscowości oraz turystów o niewchodzenie i niekąpanie się Odrze, wiele osób zaniepokoiło się stanem wody w Kąpielisku Wały - informuje Ośrodek. - Kąpielisko przez cały czas objęte jest stałym nadzorem Sanepidu!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze