Reklama

Czy woda w kranach w Wołowie jest bezpieczna?

11/08/2022 17:02

Takie pytania stawiają mieszkańcy Wołowa w związku z katastrofą ekologiczną i zatruciem wody w Odrze.

Jak poinformował Urząd Miejski w Wołowie, w związku z licznymi zapytaniami i niepokojem mieszkańców gminy Wołów dotyczącym skażenia rzeki Odry, informujemy, że wszystkie ujęcia wody, z których korzysta Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie to ujęcia głębinowe.

 Nie musicie obawiać się o jakość wody w Waszych gospodarstwach domowych - zapewniają urzędnicy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości