Takie pytania stawiają mieszkańcy Wołowa w związku z katastrofą ekologiczną i zatruciem wody w Odrze.
Jak poinformował Urząd Miejski w Wołowie, w związku z licznymi zapytaniami i niepokojem mieszkańców gminy Wołów dotyczącym skażenia rzeki Odry, informujemy, że wszystkie ujęcia wody, z których korzysta Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie to ujęcia głębinowe.
Nie musicie obawiać się o jakość wody w Waszych gospodarstwach domowych - zapewniają urzędnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze