Sytuacja w Dębnie ma się stabilnie. Każdy mieszkaniec i wojsko starają się kontrolować sytuację na wałach.
Mieszkańcy Dębna ramię w ramię z wojskiem cały czas walczą na wałach przeciwpowodziowych. Zabezpieczenia dobrze się trzymają, ale powoli zaczynają nasiąkać. Na miejscu jest burmistrz gminy Wołów Dariusz Chmura, a na wałach pracuje duża ilość żołnierzy. Zarówno wojsko jak i mieszkańcy na okrągło pracują aby kontrolować sytuację z wodą.
Mimo że na naszych terenach fala kulminacyjna już przeszła, to poziom wody maleje powoli i potrzebna jest mobilizacja każdego kto tylko może.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze