W 2018 r. rozporządzeniem rady ministrów zmniejszono pensje burmistrzów, prezydentów czy wójtów o 20 %. Obecnie rady ponownie, za zgodą rządu, decydują o podwyżkach zarobków włodarzy, niejako przywracając wynagrodzenie, które w 2018 r. obniżono. Jak to wygląda u nas? Piszemy oczywiście o kwotach brutto.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze