Już w sobotę 3 sierpnia odbędzie się turniej charytatywny Dolnobrzeskie Granie. Tym razem dochód ze zbiórki przeznaczony będzie na wsparcie leczenia Emilki i Darii. Start o godzinie 14. Turniej odbędzie się na boisku Orlik przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
W programie turniej piłkarski, ale także atrakcje dla dzieci, dmuchany zamek, stoisko z wypiekami, pokaz ptaków drapieżnych. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla dwóch potrzebujących dziewczynek - Emilki i Darii. Obie dziewczynki walczą o powrót do zdrowia. Organizatorem wydarzenia jest KS Brzeg Dolny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze