Reklama

Dolnobrzeskie Granie dla Emilki i Darii

29/07/2024 09:35

Już w sobotę 3 sierpnia odbędzie się turniej charytatywny Dolnobrzeskie Granie. Tym razem dochód ze zbiórki przeznaczony będzie na wsparcie leczenia Emilki i Darii. Start o godzinie 14. Turniej odbędzie się na boisku Orlik przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. 

W programie turniej piłkarski, ale także atrakcje dla dzieci, dmuchany zamek, stoisko z wypiekami, pokaz ptaków drapieżnych. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla dwóch potrzebujących dziewczynek - Emilki i Darii. Obie dziewczynki walczą o powrót do zdrowia. Organizatorem wydarzenia jest KS Brzeg Dolny. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości