Reklama

Dolnobrzeskie slumsy?

19/04/2019 15:16
Brzeg Dolny, osiedle Fabryczne - pawilony- dla jednych ,,slumsy", dla innych miejsce pracy. Trzy lokale pełnią rolę usługową, pozostałe czekają na lepszą przyszłość. Co sądzicie o tym miejscu? Czy jest tam bezpiecznie? Czy to miejsce ma szansę na rozwój? [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555667284.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości