Dziś mieszkańcy Wołowa mieli okazję spotkać się na II Wołowskiej Wigilii Społecznej, by wspólnie poczuć magię Świąt i celebrować lokalną tradycję.
W wyjątkowej atmosferze wszyscy mogli spróbować gorących potraw wigilijnych – w tym aromatycznych zup, pierogów i świątecznych wypieków, takich jak ciasta czy babeczki.
Dla miłośników ciepłych napojów czekała gorąca czekolada, kawa i herbata, które idealnie rozgrzewały w ten zimny dzień. Całości dopełniło wspólne kolędowanie, które rozbrzmiewało świątecznym duchem wśród uczestników.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Było super jak na WOŁÓW trochę mało odwiedzających ale b.smaczne potrawy,miła atmosfera.
Było super jak na WOŁÓW trochę mało odwiedzających ale b.smaczne potrawy,miła atmosfera.