Reklama

Fotopułapka namierzyła wandali, którzy zniszczyli przystanek

30/06/2022 15:40

Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym poinformował o rozstrzygnięciu sprawy.

Tak przystanek w Brzegu Dolnym wyglądał jeszcze niedawno. Zainteresowali się nim młodzi wandale, którzy zniszczyli miejsce przeznaczone dla pasażerów. 

- Pomalowane szyby, brudno - tak do niedawna wyglądał przystanek na ul. Naborowskiej. Magia fotopłuapki sprawiła, że ten sam przystanek dzięki kilku młodym ludziom zrobił się trochę czyściejszy - poinformował dzisiaj dolnobrzeski zakład.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości