Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym poinformował o rozstrzygnięciu sprawy.
Tak przystanek w Brzegu Dolnym wyglądał jeszcze niedawno. Zainteresowali się nim młodzi wandale, którzy zniszczyli miejsce przeznaczone dla pasażerów.
- Pomalowane szyby, brudno - tak do niedawna wyglądał przystanek na ul. Naborowskiej. Magia fotopłuapki sprawiła, że ten sam przystanek dzięki kilku młodym ludziom zrobił się trochę czyściejszy - poinformował dzisiaj dolnobrzeski zakład.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze