Burmistrz Ścinawy oraz zarząd Koła Związku Sybiraków zapraszają do udziału w obchodach Dnia Sybiraka.
Obchody Dnia Sybiraka zostaną zorganizowane 19 września. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11 mszą w intencji zmarłych i żyjących Zesłańców. O godzinie 12.30 delegacje złożą kwiaty pod pomnikiem pamięci Sybiraków na cmentarzu parafialnym w Ścinawie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze