12 maja, w kościele pw. św. Wawrzyńca do I Komunii Świętej przystąpiło 37 dzieci. Mszę koncelebrował proboszcz ks. Stanisław Małysa. W uroczystości współuczestniczyli klerycy z Seminarium Duchownego z Wrocławia.
Komentarze