Seniorzy z domu Senior+ w Mojęcicach wzięli udział w integracyjnej wycieczce do ogrodu botanicznego we Wrocławiu.
- Oprócz tego seniorzy aktywnie spędzali czas w Mojęcicach malując kwietniki, w których już wkrótce zostaną posiane i posadzone zioła i warzywa w ramach warsztatów ogrodniczych - relacjonują organizatorzy wyjazdu.
Komentarze