Reklama

Integracyjny wyjazd do ogrodu botanicznego

27/07/2020 09:23

Seniorzy z domu Senior+ w Mojęcicach wzięli udział w integracyjnej wycieczce do ogrodu botanicznego we Wrocławiu.

- Oprócz tego seniorzy aktywnie spędzali czas w Mojęcicach malując kwietniki, w których już wkrótce zostaną posiane i posadzone zioła i warzywa w ramach warsztatów ogrodniczych - relacjonują organizatorzy wyjazdu.

/źródło: UM Wołów/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości