Reklama

Jakim powietrzem oddychamy w Wołowie? [WIDEO]

02/12/2022 13:17

Dziś przy wołowskim ratuszu została zorganizowana  konferencja prasowa, dotycząca sytuacji smogowej, w której wzięli udział między innymi: członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego- Krzysztof Maj oraz burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura.

Wołów jest kolejnym miastem na terenie Dolnego Śląska, w którym badana jest jakość powietrza, a to wszystko za sprawą billboardu, który od kilku dni stoi w centrum naszego miasta. Model ludzkich płuc pochłania zanieczyszczenia powietrza, które osiadają na jego białej powłoce. Zależnie od ich poziomu, zmienia ona kolor, ostatecznie nawet na czarny. O stopniu zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście dowiemy się 12 grudnia, bowiem do tego czasu mobilne płuca będą stacjonować przy budynku ratusza.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości