Reklama

Jeśli czujesz smród, wypełnij ankietę!

30/11/2022 12:32

Ważny apel do mieszkańców Brzegu Dolnego!

Jeśli czujesz smród, wypełnij ankietę - KLIKNIJ TUTAJ

Urząd Miejski w Brzegu Dolnym zbiera ankiety celem zbadania uciążliwości zapachowej, przygotowane przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu. Mieszkańcy wciąż narzekają na przykre zapachy, ale nie zgłaszają tego w ankietach. Do tej pory, WIOŚ otrzymał niewiele ponad 100 ankiet. Bądźmy w tym aktywni!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości