Nagranie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.
- Przejazd kolejowy w Środzie Śląskiej. Kierowca wjechał na czerwonym - napisał nasz Czytelnik w wiadomości do redakcji, załączając nagranie wideo. Na szczęście nie doszło do nieszczęścia, ale takie zachowanie kierowcy to nieodpowiedzialność.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze