Reklama

Kierowca wjechał za szlaban [WIDEO]

10/09/2022 09:56

Nagranie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

- Przejazd kolejowy w Środzie Śląskiej. Kierowca wjechał na czerwonym - napisał nasz Czytelnik w wiadomości do redakcji, załączając nagranie wideo. Na szczęście nie doszło do nieszczęścia, ale takie zachowanie kierowcy to nieodpowiedzialność. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości