Kładka w Brzegu Dolnym została zamknięta do odwołania, przez tory jest zakaz przejścia.
Kładka w Brzegu Dolnym została zamknięta do odwołania, przez tory jest zakaz przejścia. Mimo to, mieszkańcy sobie poradzili, bo w ogrodzeniu jest dziura, a jedno z przęseł leży.
Przypomnijmy, że kładka została zamknięta z powodu złego stanu technicznego, zagrażającego zdrowiu i życiu użytkującym.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze