Reklama

Kolejni zatrzymani z narkotykami

17/04/2019 13:33
Dwóch młodych mężczyzn może trafić do więzienia Podczas weekendowej służby, policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Obaj okazali się być mieszkańcami powiatu wołowskiego. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. 30 marca 2019 roku, w godzinach nocnych wołowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. Podróżujący nim młodzi mężczyźni zaczęli dziwnie się zachowywać, co wzbudziło podejrzenia w funkcjonariuszach. Postanowili więc przeszukać wnętrze auta, odzieży i podręczne przedmioty każdego z nich. Podczas przeszukania odzieży pasażera policjanci znaleźli 11 sztuk woreczków strunowych z zawartością białej substancji, która po badaniu testerem okazała się być amfetaminą, oraz jeden woreczek z zawartością suszu – marihuany. - Łączna ilość zabezpieczonej przy 35-latku substancji odpowiada ponad 120 porcjom amfetaminy i około 6 porcjom marihuany - mówi  st. sierż. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Tego samego dnia funkcjonariusze dolnobrzeskiego Komisariatu wylegitymowali 19-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli marihuanę, której ilość odpowiadała 8 porcjom. Obu mężczyzn zatrzymano. Usłyszeli już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu Narkomanii. Ich sprawą zajmie się teraz sąd, a grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości