Reklama

Koło Gospodyń Wiejskich w Zagórzycach już działa

Materiał partnera
01/06/2024 10:01

Jeszcze dobrze emocje nie opadły po wyborach sołeckich w Zagórzycach, a tu już rozpoczęły się kolejne działania.

Pod przewodnictwem pani sołtys Celiny Masteli, utworzyło się koło gospodyń wiejskich. Grupa gospodyń już oficjalnie widnieje w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich pod nazwą "Zagórzanki", pierwsze spotkanie organizacyjne również mają już za sobą. Jest to już siódme koło gospodyń funkcjonujące na terenie Gminy Wołów. Za panie z Zagórzyc mocno trzymamy kciuki.

Źródło: #aktywnesołwctwa
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości