Reklama

Komunia w Parafii NMP Królowej Polski

20/05/2019 17:50
W niedzielę, 5 maja przygotowano we wspólnocie parafialnej przeżywanie Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. - Módlmy się za Dzieci, które po raz pierwszy zaproszą Jezusa do swojego serca - mówił ks. Tomasz Latawiec. Pierwsza Komunia Święta jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego katolika. Obchodzimy ją bardzo uroczyście. Również w Brzegu Dolnym dzieci przyjęły sakrament. W kościele całe rodziny uczestniczyły w tej podniosłej chwili. Dzieciom towarzyszyli nie tylko najbliżsi, ale również katechetki przygotowujące do tego wyjątkowego wydarzenia. Piękne kwiaty, uroczyste stroje i oczywiście modlitwa sprawiły, że chwile te będą niezapomniane.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości