Reklama

Kradł kable, teraz pójdzie siedzieć

06/01/2019 14:02
Mieszkaniec Wińska trafił do aresztu. Policjanci zatrzymali sprawcę licznych kradzieży i uszkodzeń linii telekomunikacyjnych. Wołowscy funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca gminy Wińsko, który miał na swoim koncie szereg kradzieży i uszkodzeń linii telekomunikacyjnych. Mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary za inne przestępstwa. Trafił do aresztu. Odpowie teraz przed sądem -  mówi st. sierż. Marzena Pawlik. - 35-letni mężczyzna w różnych odstępach czasu oraz posługując się różnymi metodami dokonywał kradzieży przewodów telekomunikacyjnych, lub ich uszkodzeń powodując znaczne straty materialne na szkodę jednej z sieci telekomunikacyjnych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzieże linii telekomunikacyjnych i ich uszkodzenia grozić może 35-latkowi do 5 lat pozbawienia wolności.      
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości