Za nami pierwszy tydzień głosowania. Pierwszym faworytem w plebiscycie Mój Pupil jest pies Tofik, który ma już 47 głosów. W aktualnym wydaniu gazety przeczytacie, jakie są wyniki pozostałych kandydatów. Główna nagroda to sesja zdjęciowa dla właściciela i jego zwierzaka. Na kandydatów można głosować do 30 listopada. Jak głosować? Głosować można za pomocą SMS-ów. Jeden SMS to jeden głos oddany na kandydata. SMS-a należy wysyłać pod numer 71051 w treści wpisując X.pupil (X oznacza numer kandydata/kandydatki). Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Co tydzień na łamach naszego tygodnika informujemy o aktualnej liczbie głosów, jaka padła na poszczególnych kandydatów. Liczba ta jest aktualnym stanem oddanych głosów w każdy poniedziałek do godziny 12.00. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.