Nasza Czytelniczka przesłała do Redakcji zdjęcia i wideo ze spaceru w lesie. Niestety nie chodzi o piękne widoki, a o śmietnisko.
- W lesie ze Stobna do Mojęcic ktoś zrobił wysypisko rzeczy i roślin z ogródka. Może ktoś rozpozna. Jest to świeża sprawa, gdyż niektóre rośliny były w tak dobrej formie, że je zabrałam do siebie - poinformowała w wiadomości prywatnej Czytelniczka.
Przypominamy, że za zaśmiecanie lasu grożą mandaty i wysokie grzywny.





Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze