Reklama

Ławki-donice na wołowskim Rynku

19/05/2022 10:25

O pojawieniu się ławek-donic na Rynku w Wołowie poinformował burmistrz Dariusz Chmura.

-Na rynku postawiliśmy dwie ławki/ donice. Czekam na Państwa opinie czy taki projekt się Państwu podoba i czy powinniśmy ich postawić więcej? Czy może przenieść w inne miejsce? - zapytał burmistrz Dariusz Chmura w mediach społecznościowych.

My również jesteśmy ciekawi Waszego zdania i czekamy na opinie w komentarzach. A może macie Państwo inne pomysły na upiększanie Wołowa?

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Emeryt z BD - niezalogowany 2022-09-12 13:18:41

    Rewelacyjne ławki. Świetny pomysł. Bardzo mi się podobają i są chyba niezniszczalne dla deszczu :->> i dla chuliganów. I myślę, że nie kosztują 100 tysięcy za sztukę!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości