O pojawieniu się ławek-donic na Rynku w Wołowie poinformował burmistrz Dariusz Chmura.
-Na rynku postawiliśmy dwie ławki/ donice. Czekam na Państwa opinie czy taki projekt się Państwu podoba i czy powinniśmy ich postawić więcej? Czy może przenieść w inne miejsce? - zapytał burmistrz Dariusz Chmura w mediach społecznościowych.
My również jesteśmy ciekawi Waszego zdania i czekamy na opinie w komentarzach. A może macie Państwo inne pomysły na upiększanie Wołowa?

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Rewelacyjne ławki. Świetny pomysł. Bardzo mi się podobają i są chyba niezniszczalne dla deszczu :->> i dla chuliganów. I myślę, że nie kosztują 100 tysięcy za sztukę!!!!
Rewelacyjne ławki. Świetny pomysł. Bardzo mi się podobają i są chyba niezniszczalne dla deszczu :->> i dla chuliganów. I myślę, że nie kosztują 100 tysięcy za sztukę!!!!