Reklama

Luty w Multicentrum Zero Waste. Dla każdego coś fajnego

30/01/2026 10:37

Krawiectwo, gotowanie, makrama, upcycling, stolarka i robótki na drutach. Lluty w Multicentrum Zero Waste zapowiada się wyjątkowo kreatywnie. To propozycja dla osób, które chcą nauczyć się czegoś nowego, spędzić czas w twórczy sposób i poznać ideę zero waste w praktyce.

W programie m.in.:
– warsztaty krawieckie (bluzka, nerka, torba)
– kuchnia tradycyjna – chrusty i oponki
– makramowy pasek boho
– upcycling w ZSP nr 1
– warsztaty stolarskie – drewniana skrzynka na kwiaty
– sweter na drutach

Zapisy mailowe:
[email protected]

W zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko
– numer telefonu (niezbędny do potwierdzenia uczestnictwa przed warsztatami)
– miejsce zamieszkania na terenie Gminy Brzeg Dolny

Warsztaty skierowane są do mieszkańców Gminy Brzeg Dolny.
Nowe osoby mają pierwszeństwo zapisów.

Reklama

Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/01/2026 10:48
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości