Reklama

Michał Zerka dziękuje za wsparcie. Co dalej po wygranej EVO w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław?

20/06/2019 14:46
Wokalista zespołu EVO, Michał Zerka dziękuje wszystkim, którzy mu kibicowali, dziękuje też wszystkim mieszkańcom ziemi wołowskiej, Kurierowi Gmin, fanom jego wokalu, rodzinie i sąsiadom za wsparcie w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław. Przypomnijmy, że zespół Michała wygrał Muzyczną Bitwie Radia Wrocław w ubiegły weekend. Zespół mogliśmy usłyszeć też podczas Dni Wołowa. Więcej o wygranej w Kurierze Gmin. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/06/video-1560965881.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/06/video-1560965906.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/06/video-1560965968.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości