- Dzisiejsza kolejka do punktu wymazowego w przychodni w Brzegu Dolnym... nawet tego nie potraficie sprawnie zorganizować panowie starostowie? - takie pytanie postawił w mediach społecznościowych Bartosz Granat i wywołał w mediach społecznościowych gorącą dyskusję. A Wy mieliście okazję korzystać z tego punktu? Jak oceniacie jego działalność?
Komentarze