Kładka w Brzegu Dolnym jest zamknięta do odwołania ze względu na katastrofalny stan techniczny.
Gmina uniemożliwia- całkiem słusznie- przejście po torach, ale niestety jak widać dla chcącego nic trudnego. Po ostatniej naszej interwencji przęsła postawione, ale dziura w ogrodzeniu jest nadal. Warto pamiętać, że własne życie i zdrowie jest ważniejsze od szybkiego dotarcia na stację, a dodatkowe kroki wyjdą wszystkim tylko na zdrowie. Mieszkańcy osiedla Warzyń też nie mają blisko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze