Reklama

Mieszkańcy nadal przechodzą przez tory!

06/08/2023 11:24

Kładka w Brzegu Dolnym jest zamknięta do odwołania ze względu na katastrofalny stan techniczny.

Gmina uniemożliwia- całkiem słusznie- przejście po torach, ale niestety jak widać dla chcącego nic trudnego. Po ostatniej naszej interwencji przęsła postawione, ale dziura w ogrodzeniu jest nadal. Warto pamiętać, że własne życie i zdrowie jest ważniejsze od szybkiego dotarcia na stację, a dodatkowe kroki wyjdą wszystkim tylko na zdrowie. Mieszkańcy osiedla Warzyń też nie mają blisko.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości