Apel pojawił się w mediach społecznościowych.
- W naszym mieście grasuje szajka złodziei. Skradziono nam drabiny widoczne na załączonym zdjęciu oraz 110m czarnego kabla aluminiowego (4x25) z budowy przy ulicy Krzywy Wołów/ Matejki. Strata na około 3-4 tys. zł - czytamy. - Złodzieje podjechali autem od strony mostku na Juszce, zniszczyli ogrodzenie, wynieśli przedmioty i odjechali. Innemu sąsiadowi ukradziono pompkę do wody (wartość ok. 1500zł), jeszcze innemu ukradziono zagęszczarkę, wędki i inne przedmioty. Rabunki były dokonywane w odległości kilku dni. Szajka grasuje nie od dzisiaj. Jeżeli możecie, zabezpieczcie się przed kradzieżą. Jeśli ktoś coś widział, ma jakąkolwiek wiedzę na temat sprawców i chciałby pomóc w sprawie proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub bezpośrednio z policją.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze