Reklama

Mieszkanka Warzęgowa walczy z nowotworem. Potrzebna pomoc!

18/11/2024 18:47

Publikujemy apel bliskich pani Grażyny z Warzęgowa. Każda złotówka się liczy!

Nasza znajoma Grażyna potrzebuje naszego wsparcia, ma 50 lat i mieszka w Warzęgowie. Rok temu usłyszała diagnozę: nowotwór jelita grubego z przerzutami do wątroby. Nowotwór spowodował wielkie spustoszenie w jej organizmie. Wdrożono chemioterapię, przez którą straciła 34 kg. Po siedmiu cyklach chemii okazało się, że leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Po rozmowie z Karoliną Pawelec zdecydowała się na konsultacje w Opolu, gdzie aktualnie się leczy i terapie przynoszą pomyślne efekty. Lekarze z Opola, zaproponowali różne terapie m.in. chemioterapię, immunoterapię, hipertermię miejscowo powierzchniową. Niestety koszty tego leczenia są bardzo duże. A jedynym marzeniem Grażyny jest być zdrową i żyć dla rodziny,  męża, dzieci i wnuków.

Reklama

Jak pomóc? Tutaj prowadzona jest zbiórka - KLIKNIJ. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości