Wczoraj (tj. 29 marca 2019 roku) odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym. Publikujemy wideo z wydarzenia. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553871591.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553872324.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553872466.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553872532.mp4"][/video]
Komentarze