Reklama

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP

29/03/2019 20:51
Wczoraj (tj. 29 marca 2019 roku) odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym. Publikujemy wideo z wydarzenia. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553871591.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553872324.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553872466.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1553872532.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości