W Jastrzębiu-Zdroju odbyły się 49. Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. 2 kwietnia 2022 r. do walki stanęła też zawodniczka Wołowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, która wywalczyła sobie tytuł Mistrzyni Polski.


Wołowianka Dorota Bereza na co dzień trenuje w klubie karate pod przewodnictwem Bogusława Bolanowskiego. Do tej pory udało jej się zdobyć 7 tytułów, w tym ten najnowszy na kwietniowych mistrzostwach.
Dotychczasowe tytuły Doroty to :
2013 – Wicemistrzyni Europy ?
2014 – Mistrzyni Świata?
2014 – Wicemistrzyni Polski ?
2021 – Brązowy medal Mistrzostw Polski ?
2021 – Wicemistrzyni Europy ?
2021 – Brązowy medal Mistrzostw Świata ?
2022 – Mistrzyni Polski ?
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze