Zapaśniczka Magdalena Siedy z Miejsko - Gminnego Ludowego Klubu Sportowego "Wiatr" Wołów została mistrzynią Polski młodziczek w kategorii 58 kg. Gratulujemy!
To już kolejne podium zdobyte przez zawodniczki z gminy Wołów. Przypomnijmy, że w ubiegły weekend Dorota Bereza z Wołowski Klub Karate Kyokushinkai została brązową medalistką na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Krakowie.
Zobacz też:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze