Reklama

Mistrzyni Polski z wołowskiego klubu sportowego

22/11/2021 11:47

Zapaśniczka Magdalena Siedy z Miejsko - Gminnego Ludowego Klubu Sportowego "Wiatr" Wołów została mistrzynią Polski młodziczek w kategorii 58 kg. Gratulujemy!

To już kolejne podium zdobyte przez zawodniczki z gminy Wołów. Przypomnijmy, że w ubiegły weekend Dorota Bereza z Wołowski Klub Karate Kyokushinkai została brązową medalistką na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Krakowie.

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/sport/dorota-bereza-brazowa-medalistka-mistrzostw-swiata-karate-kyokushin/ https://kuriergmin.pl/sport/dlaczego-wolow-biega-wideo-sport/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości