W czwartek 7 marca 2019 roku w Wołowskim Ośrodku Kultury na scenie będzie można obejrzeć spektakl teatralny „MILORD DE PARIS” . Na scenie zaprezentuje się wrocławska grupa SCENY KAMIENICA. Zaproszenia na to wydarzenie można odbierać w sekretariacie WOK-u od dzisiaj (tj. 25 luty 2019 r.). Wstęp wolny. Szczegóły spektaklu ze strony www.wok-wolow.pl: Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Wychodzi na jak, że ów Milord oferuje swoje usługi towarzyskie… Wkrótce spotyka starego przyjaciela, z którym postanawia się odprężyć tak jak za dawnych czasów – wśród “wrocławskiej snobistycznej śmietanki” na spektaklu w Teatrze Scena Kamienica. Poprzez spiski kobiet ( i nie tylko) zainteresowanych osobą Milorda, dochodzi do licznych mezaliansów i niedomówień. Prawda o jego życiu zaczyna wychodzić na jaw, a afera goni aferę… Zapraszamy na najnowszy spektakl Sceny Kamienica z dużą dozą humoru, pokazem rewii paryskiej i z piosenką francuską w tle! Realizatorzy: Scenariusz, reżyseria, scenografia: DAMIAN DOMALEWSKI Choreografia, ruch sceniczny: EWA CHROBAK Muzyka: ROMAN SONNENBERG Wykonawczyni partii fortepianowej: NATALIA GAPONENKO Reżyseria świateł: MACIEJ MICHAŁKOWSKI Obsada: BRAJAN – Damian Domalewski TADEUSZ – Tomasz Maleszewski EUSTACHA – Magda Kuśnierz DŻESIKA – Karolina Szymańska ROKSANA – Magdalena Marchewka RECEPCJONISTKA – Joanna Sobocińska KELNERKA – Aleksandra Sakowska oraz Tancerki REWIA NICE Ewy Chrobak
Komentarze