Reklama

Na Dzień Kobiet spektakl w WOK-u

25/02/2019 10:52
W czwartek 7 marca 2019 roku w Wołowskim Ośrodku Kultury na scenie będzie można obejrzeć spektakl teatralny „MILORD DE PARIS” . Na scenie zaprezentuje się wrocławska grupa SCENY KAMIENICA. Zaproszenia na to wydarzenie można odbierać w sekretariacie WOK-u od dzisiaj (tj. 25 luty 2019 r.). Wstęp wolny. Szczegóły spektaklu ze strony www.wok-wolow.pl: Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Wychodzi na jak, że ów Milord oferuje swoje usługi towarzyskie… Wkrótce spotyka starego przyjaciela, z którym postanawia się odprężyć tak jak za dawnych czasów – wśród “wrocławskiej snobistycznej śmietanki” na spektaklu w Teatrze Scena Kamienica. Poprzez spiski kobiet ( i nie tylko) zainteresowanych osobą Milorda, dochodzi do licznych mezaliansów i niedomówień. Prawda o jego życiu zaczyna wychodzić na jaw, a afera goni aferę… Zapraszamy na najnowszy spektakl Sceny Kamienica z dużą dozą humoru, pokazem rewii paryskiej i z piosenką francuską w tle! Realizatorzy: Scenariusz, reżyseria, scenografia: DAMIAN DOMALEWSKI Choreografia, ruch sceniczny: EWA CHROBAK Muzyka: ROMAN SONNENBERG Wykonawczyni partii fortepianowej: NATALIA GAPONENKO Reżyseria świateł: MACIEJ MICHAŁKOWSKI Obsada: BRAJAN – Damian Domalewski TADEUSZ – Tomasz Maleszewski EUSTACHA – Magda Kuśnierz DŻESIKA – Karolina Szymańska ROKSANA – Magdalena Marchewka RECEPCJONISTKA – Joanna Sobocińska KELNERKA – Aleksandra Sakowska oraz Tancerki REWIA NICE Ewy Chrobak
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości