Reklama

Na stacji benzynowej palił się autobus

19/04/2019 13:28
W Wołowie na stacji benzynowej przy ul. Stefana Żeromskiego 2 interweniowali strażacy. Na parkingu zaczął dymić się autobus. Sytuację opanowała już straż pożarna. Nikomu nic się nie stało. Więcej o akcji w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555671110.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555670437.mp4"][/video]   [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555671110.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości